Odwiedzin:

Kolejni uczniowie opuścili mury naszej szkoły

W piątek, 18 czerwca 2010 roku, o godzinie 15.00 przed budynkiem szkoły uroczyście żegnaliśmy tegorocznych absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz Szkół Policealnych.

Program uroczystości obejmował powitanie wszystkich gości, nauczycieli oraz tegorocznych absolwentów przez Dyrektora Szkoły, p. Zbigniewa Piotrowskiego.  Pan Dyrektor podziękował uczniom za całoroczny trud i osiągnięte sukcesy. Pani Dyrektor, p. Anita Murawska-Czapla życzyła im też wielu sukcesów na dalszej drodze życiowej.

Po przemówieniach nastąpiło uroczyste wręczenie świadectw ukończenia szkoły przez Dyrekcję Szkoły i Wychowawców poszczególnych klas. Wyróżniających się absolwentów uhonorowano nagrodami książkowymi i dyplomami. Były kwiaty, pamiątkowe fotografie oraz podziękowania skierowane do dyrekcji oraz nauczycieli.

Na twarzach absolwentów można było zauważyć radość z otrzymania świadectwa ukończenia szkoły, ale także smutek z powodu rozstania. Wierzymy jednak, iż będziecie do nas wracać wspomnieniami, a część z Was może jeszcze podejmie w naszej szkole kolejne wyzwanie edukacyjne.

18.06.10 2.JPG18.06.10 3.JPG18.06.10 4.JPG