Zespół Szkół w Gronowie zaprasza 19 maja 2018 roku na WIOSNĘ W GRONOWIE połączoną z:

"Powiatową akademią swojskich smaków wraz ze zlotem ciągników rolniczych" realizowanym przy współfinansowaniu budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego

Program FESTYNU 13.00 – 24.00

10.00 – turniej drużyn podwórkowych piłki nożnej o Puchar Starosty Toruńskiego

13.00 –  rozpoczęcie Festynu

15.00 – uroczyste otwarcie Festynu

13.00 –  17.30 konkurs kulinarny „Powiatowa akademia swojskich smaków”

13.00 –  17.30 zlot ciągników rolniczych

W programie m.in.:

•    występy uczniów ze Szkół Podstawowych z Lubicza Górnego, Gronowa, Turzna

•    występ zespołu The Gronowo PowerBand

•    występ Orkiestry Dętej z Gminy Zławieś Wielka

•    pokaz kuchni molekularnej

•    pokaz kickboxingu wielokrotnego mistrza Polski, Europy i świata Kacpra Dąbrowskiego

•    prezentacja oferty edukacyjnej Zespołu Szkół, CKU w Gronowie

•    liczne konkursy i atrakcje dla dzieci, wesołe miasteczko

•    ogródki piwne i punkty gastronomiczne

•    pokazy i wystawy m.in. sprzętu wojskowego, maszyn rolniczych

18.00 – rozstrzygnięcie konkursu „Powiatowa akademia swojskich smaków” oraz wręczenie nagród dla wyróżnionych ciągników rolniczych

16.00 – 19.00 występ zespołów: PETRUS, PLAYER, SKY

19.00 – występ gwiazdy wieczoru ETNY

20.00 – 22.00 występ zespołów: PETRUS, PLAYER, SKY

22.00 – 24.00 DJ

Do udziału zapraszamy działające na terenie powiatu Koła Gospodyń Wiejskich, przedsiębiorców lokalnych, rolników, właścicieli i użytkowników ciągników rolniczych oraz szkoły.  Więcej informacji wkrótce.

Formularz zgłoszeniowy na zlot ciągników

Karta zgłoszeniowa i regulamin "Powiatowej Akademii swojskich smaków".

HERB 2.png

bannerBO.jpg